4 Коментара

1. 4
    лорд академик проф. Момчил Добрев | нерегистриран
    6
    -3
    До коментар #3 от "лорд академик проф. Момчил Добрев | нерегистриран":
    Поредната лъжа. Съдията ЕВстатиева доказано изпълни поръчка на мафията, тъй като по делото има платежни документи по банков път и всичко е платено. За поръчката на мафия в лицето на съдия Весела ЕВстатиева има доста на блога lordmdobrev.blog.bg. За поръчката на мафията изпълнение от съдия ВСЕЕЛА ЕВСТАТИЕВА е публикувано в книгата ни " РЕСТАРС на България ..... 2020.". Сократ е казал " Който не„вижда фактите и доказателства е явно ослепял!!". За тази поръчка едно лице близко до мафията на ГЕРБ и ДПС още на 9 юни 2020 ни заяви, че еплатило на съдията да ни осъди, че съдията няма да зачете никакви доказателства ,няма да назначи нови експертизи, няма да зачете влезли в сила съдебни решения,, ще прикрие извършени престъпления от прокурори от СГП които са фалшифицирали два тома документи с фалшии подписи и печати, че няма да зачете закона и влезли в сила съдебни решения, че ще назначи вещи лица които ще изготвят фалшиви експертизи. А платежните за платените декари се намират по делото, НО ЯВНО НЯКОЙ Е СЛЯП ИЛИ ОСЛЕПЯЛ САМО И САМО ДА ИЗВЪРШИ ПОРЪЧКАТА.
    ЗА извършената поръчка от съдия ВЕСЕЛА ЕВСТАТИЕВА и бездесйтвието на шефките й съдиите ШЕЙТАНОВА и МАРИЯ ШИШКОВА - бившата зам. главен прокурор на СОТИР ЦАЦАРОВ са уведомени институциите в САЩ по закона МАГНИТСКИ. Поръчката е съгласувана още 2017г. чрез СЪДИИТЕ НА ВКС Ружена КЕРАНОВА, Николай ДЪРМОНСКИ и ВАЛЯ РУШАНОВА които изпращат делото от СГС на " НАЙ-БЛИЗКИЯ ОКРЪЖЕН СЪД - В ПЛОВДИВ , вместо в Софийски Окръжен Съд, Окръжен Съд Перник, ОКръжен Съд Пазарджик, ОС Кюстендил, ОС Благоевград и другиблизки съдилища защото поръчката е от ББ и СЦ , а Сотир Цацаров управлява ОКръжен Съд Пловдив. Очаквайте резюлиця на Министрество на финансите по закона МАГНИТСКИ срещу Съдия ВЕСЕЛА ЕВСТАТИЕВА, и другитецитирани съдии. В тази поръчка е замесен иЧСИ ГД, потвърдено от пет човека, даже разследващи полицаи. Делото е по ЖАЛБА НА РЕКЕТѝОРА КРАСИМИР МОЛЛОВ, който искаше за ББ и СЦ минимум 30 % от имотите, и като не ги получи подаде жалбата.
    ДЕЛОТОЕ ЗА РЕКЕТ.

26 юни 2021 София
    лорд академик проф. Момчил Добрев .

Очаквайте книга за казуса, за рекета, за принудата ,за заплахите за смърт, за 9 / ДЕВЕТТЕ/ ОПИТА ЗА УБИЙСТВОТО МИ на мен и на моето семейство започнало от 2011г. с палежа на апартамента ни, 2012, бях размазан от БУС , и други. За това че 2010г. ПО ПОРЪЧКА НА МАФИЯТА НА ББ и СЦ НАП ни търсеха на мен 48 милиона лева като физическо лице, на родителите ми по 2 милиона , и НАй-НАКРАЯ - РЕВИЗИОННИ АКТОВЕ - НЕ ДЪЛЖИМ СТОТИНКА.
    Аз рекета и заплахите татко ми получил 2008г. инфаркт и инсулт и счмупи в болницата тазобедрена става и почина 2014г. като беше убит в болница.
    за това че тъй като 28 дни протестирах срещу МАФИЯТА в СЪД и ПРОКУРАТУРА ,ме сглобиха че "+ уж съм заплашил съдия в съдеба зала", и след това на ГМ-то ке опитаха да ме убият и доста ПИКАТНТИ НЕЩА.
    Книгата на английски е продадена на други издателство.
    Ще четете пикантерии за ДОСТА СЪДИИ и ПРОКУРОРИ НА МАФИЯТА, за рекетьори , крадци мошеници, за ЧСИ-та от мафията които единият от тях подарил Г.Д... ПОДАЛИР офис 984 кв.м.ИМОТА , струващ МИЛИОНИ само за 150 000 лева, друг ЧСИ от мафияга имот ХОТЕЛ с 3980 РЗП само за 1, 250 000 лева на фирма на ВАРНЕНСКА МАФИОТСКА ГРУПИРОВКА и стотици такива случаи при които ТЕЗИ ЧСИ-та от мафията ПРОКУРАТУРА И МИНИСТРЕСТВО НА ПРАВОСЪДИЕТО ГИ ГАЛИ С ПЕРЦЕ. и не образува никакви наказателни и даже дисциплинарни дела

ОЧАКВАЙТЕ 11 ДЕЛА по закона РИКО в САЩ с екстрадация на СЪДИИ, ПРОКУРОРИ, ДЪРЖАВНИЦИ-МАФИОТИ. За тези дела комисионните на адвокати са платени вече.

Поздрави

26 юни 2021 София

лорд академик проф. Момчил Добрев

2. 3
    лорд академик проф. Момчил Добрев | нерегистриран
    9
    -5

Поредната лъжа. Съдията ЕВстатиева доказано изпълни поръчка на мафията, тъй като по делото има платежни документи по банков път и всичко е платено. За поръчката на мафия в лицето на съдия Весела ЕВстатиева има доста на блога lordmdobrev.blog.bg. За поръчката на мафията изпълнение от съдия ВСЕЕЛА ЕВСТАТИЕВА е публикувано в книгата ни " РЕСТАРС на България ..... 2020.". Сократ е казал " Който не„вижда фактите и доказателства е явно ослепял!!". За тази поръчка едно лице близко до мафията на ГЕРБ и ДПС още на 9 юни 2020 ни заяви, че еплатило на съдията да ни осъди, че съдията няма да зачете никакви доказателства ,няма да назначи нови експертизи, няма да зачете влезли в сила съдебни решения,, ще прикрие извършени престъпления от прокурори от СГП които са фалшифицирали два тома документи с фалшии подписи и печати, че няма да зачете закона и влезли в сила съдебни решения, че ще назначи вещи лица които ще изготвят фалшиви експертизи. А платежните за платените декари се намират по делото, НО ЯВНО НЯКОЙ Е СЛЯП ИЛИ ОСЛЕПЯЛ САМО И САМО ДА ИЗВЪРШИ ПОРЪЧКАТА.
    ЗА извършената поръчка от съдия ВЕСЕЛА ЕВСТАТИЕВА и бездесйтвието на шефките й съдиите ШЕЙТАНОВА и МАРИЯ ШИШКОВА - бившата зам. главен прокурор на СОТИР ЦАЦАРОВ са уведомени институциите в САЩ по закона МАГНИТСКИ. Поръчката е съгласувана още 2017г. чрез СЪДИИТЕ НА ВКС Ружена КЕРАНОВА, Николай ДЪРМОНСКИ и ВАЛЯ РУШАНОВА които изпращат делото от СГС на " НАЙ-БЛИЗКИЯ ОКРЪЖЕН СЪД - В ПЛОВДИВ , вместо в Софийски Окръжен Съд, Окръжен Съд Перник, ОКръжен Съд Пазарджик, ОС Кюстендил, ОС Благоевград и другиблизки съдилища защото поръчката е от ББ и СЦ , а Сотир Цацаров управлява ОКръжен Съд Пловдив. Очаквайте резюлиця на Министрество на финансите по закона МАГНИТСКИ срещу Съдия ВЕСЕЛА ЕВСТАТИЕВА, и другитецитирани съдии. В тази поръчка е замесен иЧСИ ГД, потвърдено от пет човека, даже разследващи полицаи. Делото е по ЖАЛБА НА РЕКЕТѝОРА КРАСИМИР МОЛЛОВ, който искаше за ББ и СЦ минимум 30 % от имотите, и като не ги получи подаде жалбата.
    ДЕЛОТОЕ ЗА РЕКЕТ.

26 юни 2021 София
    лорд академик проф. Момчил Добрев .

3. 2
    Пуснах сълза... | нерегистриран
    0
    -4

Отвори се още едно място за ЧСИ- София- град :)

4. 1
    | нерегистриран
    3
    -4
    До коментар #0 от "Кремиковци | нерегистриран":
    Окръжен съд Пловдив по НОХД 236/2020 год. призна за виновни и осъди на 3 години условно с петгодишен
    изпитателен срок ЧСИ Мариола Гарибова и съпругът й лорд Момчил Добрев.
    Присъда или погалване?
    4200 декара ! Придобити от родителите на Момчил Добрев без плащане на задатък и без плащане на цената!!!
    ЧЕТИРИ ХИЛИДИ И ДВЕСТА ДЕКАРА,НЕ КВАДРАТНИ МЕТРИ!

Браво на правосъдната система, за толкова много и големи измами 3 години условна?!?!?!?!?!Това е просто нечувано, но за нашата страна си е в реда на нещата хахахахах.Има хора за едно откраднато кебапче влизат в затвора, а за тези двамата нищо!!!!

5. 0
    Кремиковци | нерегистриран
    0
    -5

Окръжен съд Пловдив по НОХД 236/2020 год. призна за виновни и осъди на 3 години условно с петгодишен
    изпитателен срок ЧСИ Мариола Гарибова и съпругът й лорд Момчил Добрев.
    Присъда или погалване?
    4200 декара ! Придобити от родителите на Момчил Добрев без плащане на задатък и без плащане на цената!!!
    ЧЕТИРИ ХИЛИДИ И ДВЕСТА ДЕКАРА,НЕ КВАДРАТНИ МЕТРИ!

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.