5 Коментара

1. 5
    Лорд | нерегистриран
    9
    -1

Ама вие сериозно ли си мислите, че на ВСС им пука за магистратите и служителите. Това е смешно. Не ни броят въобще за живи. Обърнете внимание- те са във ваканция, милите. Мисля, че е излишно дори да се говори

2. 4
    Нерегистриран | нерегистриран
    8
    -2

Какво да им е на тези на гъза Вземат по осем, девет хиляди лева месечни заплати и да се за мразят заплатите естествено, че сега с такова увеличение от 30% ще им се увеличат с още по 1500 лева, такава заплата не може да вземе един служител например в СРС, там са най ниските заплати заплата щат от 700 до 980лв.,това на какво прилича на фона на заплатите на тези от ВСС. Тези служители съществуват, ходят на работа и се чудят как да изкарат месеца. Затова няма да им пука на тези от ВСС. Ако те получават такива заплати ниски ще упищят света. Боклуци решете въпроса на служителите. Не може да съществува ранг 25лв.Смешници.

3. 3
    Ха-ха | нерегистриран
    2
    -13

При мен не е страшно, но вашата
    неграмотност е пословична и всеизвестна. Страшно е, защото сте овластени и решавате човешки съдби.

4. 2
    до предишния | нерегистриран
    16
    -1

Много си неграмотен бе!

5. 1
    Мнение | нерегистриран
    6
    -33

Какви нови заплати бълнуваш в тази страшна криза?!
    Нови заплати - само НАМАЛЕНИ!
    Народа едва оцелява, глад и мизирерия, безработица.... вие още искате. Я орежете раздутите си щатове, че села и градове се топят...съдебната система се разраства.
    Само аз инистрацията ви като види човек и онемява - СЪДЕБНИ АДМИНИСТРАТОРИ с по 4000. 00 и повече лева....

6. 0
    | нерегистриран
    15
    -9

Абе, Правен свят, какво става с комисията за изработване на нов механизъм за заплатите. Поредният прах в очите. Питайте ги тея във ВСС и без това по обясними причини само на вас отговарят

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.