17 Коментара

1. 17
    Леле,е,е. | нерегистриран
    0
    0
    До коментар #14 от "Elodie Yannick | нерегистриран":
    Здравейте всички там, надявам се, че всички сте добре ??? Казвам се г-жа Елоди Яник, идвам от Белгия Лиеж, преди няколко седмици бях изсмукан в лошо финансово състояние и се нуждаех от спешен заем, за да си платя сметките и да се изправя на крака финансово поради моето текущо финансово състояние моята банка отказа да ми даде заем, така че не ми остана друга възможност освен да търся необезпечен заем онлайн, в процеса на изследването си станах жертва на измама и загубих почти 1,250 евро и имах повече проблеми и почти се отказа от надеждата да получи заем, докато не намерих онлайн публикация, публикацията беше споделено свидетелство от г-жа Мелиса Никълъс от щата Канзас, което свидетелства за това как е получила 350,000.00 долара от Kathy Finance Inc, след като прочетох поста, реших да се свържа с Kathy Finance Inc. чрез имейл: (kathyrichardfinance@hotmail.com) контакт, споделен в публикацията, молбата ми за необезпечен заем от 120,000.00 евро беше одобрена в рамките на 48 часа след молбата ми и лихвеният процент по техния заем е 2%, заемът ми беше внесен в банковата ми сметка без пропуск.

Искам да изкажа дълбоката си благодарност и също така да посъветвам търсещите заеми да бъдат много бдителни, защото там има много измамници с единствената цел да измамят невинните търсещи заеми, така че вие ​​трябва да бъдете внимателни и бдителни за тези които се нуждаят от заем, препоръчвам Kathy Finance Inc, можете да се свържете с компанията по имейл: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

Благодаря ви, че прочетохте моите показания, пожелавам ви късмет.

Вашият,
    Елоди Яник.

За глупави риби,здрава въдица

2. 16
    Ха ха ло | нерегистриран
    0
    0

Стига измами

3. 15
    Към 1 | нерегистриран
    3
    0

Даааа, така се съди банка! Еди кой си каза да ида еди къде си! Има ли нещо в главата или само за кредити и заеми мислиш? Няма банка, която писмено да те уведоми, че следва да идеш при еди кой си нотариус. Мълчите им като п*тки, само и само заемче да се вземе. То, впрочем и на брокерите мълчите.

4. 14
    Elodie Yannick | нерегистриран
    0
    -1

Здравейте всички там, надявам се, че всички сте добре ??? Казвам се г-жа Елоди Яник, идвам от Белгия Лиеж, преди няколко седмици бях изсмукан в лошо финансово състояние и се нуждаех от спешен заем, за да си платя сметките и да се изправя на крака финансово поради моето текущо финансово състояние моята банка отказа да ми даде заем, така че не ми остана друга възможност освен да търся необезпечен заем онлайн, в процеса на изследването си станах жертва на измама и загубих почти 1,250 евро и имах повече проблеми и почти се отказа от надеждата да получи заем, докато не намерих онлайн публикация, публикацията беше споделено свидетелство от г-жа Мелиса Никълъс от щата Канзас, което свидетелства за това как е получила 350,000.00 долара от Kathy Finance Inc, след като прочетох поста, реших да се свържа с Kathy Finance Inc. чрез имейл: (kathyrichardfinance@hotmail.com) контакт, споделен в публикацията, молбата ми за необезпечен заем от 120,000.00 евро беше одобрена в рамките на 48 часа след молбата ми и лихвеният процент по техния заем е 2%, заемът ми беше внесен в банковата ми сметка без пропуск.

Искам да изкажа дълбоката си благодарност и също така да посъветвам търсещите заеми да бъдат много бдителни, защото там има много измамници с единствената цел да измамят невинните търсещи заеми, така че вие ​​трябва да бъдете внимателни и бдителни за тези които се нуждаят от заем, препоръчвам Kathy Finance Inc, можете да се свържете с компанията по имейл: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

Вашият,
    Елоди Яник.

5. 13
    Elodie Yannick | нерегистриран
    0
    -1

Вашият,
    Елоди Яник.

6. 12
    fariva mikel | нерегистриран
    0
    -2

уау, това е невероятно, току-що получих заема от 120 000 евро тази сутрин от компания barclays, те са 100% легална и законна компания, аз съм живо свидетелство за тази компания, просто ги опитай. ако се нуждаете от спешен заем, свържете се с тази фирма по имейл ... barclaystrustbank800@gmail.com. или whatsapp +1(213)861-2855

7. 11
    Financial Services business and personal loans no collateral require | нерегистриран
    0
    -2

Are you searching for a very genuine loan at an affordable interest rate of 2% process and approved within 4 working days? Have you been turned down Constantly by your Banks and other financial institutions because of bad credit? Loans ranging from $5000 USD to $20, 000, 000 USD maximum LOANS for Developing business a competitive edge / business expansion. We are certified, trustworthy, reliable, efficient, Fast and dynamic for real estate and any kinds of business financing. Contact us for more details and information.
    Thanks & Regard
    Call/Whats App 918130061433
    (Whats App)+1(254)244 2273
    Indiabulls Housing Finance Pvt Ltd
    E-mail: bullsindia187@gmail.com

8. 10
    DO YOU NEED A URGENT LOAN BUSINESS LOAN | нерегистриран
    0
    0

Are you searching for a very genuine loan at an affordable interest rate of 2% process and approved within 4 working days? Have you been turned down Constantly by your Banks and other financial institutions because of bad credit? Loans ranging from $5000 USD to $20, 000, 000 USD maximum LOANS for Developing business a competitive edge / business expansion. We are certified, trustworthy, reliable, efficient, Fast and dynamic for real estate and any kinds of business financing. Contact us for more details and information.
    Thanks & Regard

9. 9
    Financial Services business and personal loans no collateral require | нерегистриран
    0
    0

Thanks & Regard

10. 8
    mrs stella maris | нерегистриран
    0
    0

Имате ли нужда от спешен заем

Имате ли нужда от спешен заем, за да стартирате вашия бизнес, заем? Купете кола или къща? Ако отговорът е да, не се притеснявайте повече, защото ние предлагаме всички видове заеми при ниска и разумна лихва от 2%, без обезпечение и без проверка на кредита. Върнете се при нас, ако имате нужда от заем с информацията по-долу. Имейл: stellamarisloancompany@gmail.com

(1) Име:

(2) Необходима сума на заема:

(3) Срок на заема:

(4) Телефон:

(5) Държава:

(6) Държава:

Свържете се с нас по електронната поща днес: (Stellamarisloancompany@gmail.com)

Отговор

11. 7
    Linda Mark | нерегистриран
    0
    -2

КАК ВЗЕМЕ МОЯТ ЗАЕМ ОТ ТОВА ВЕЛИКА КОМПАНИЯ

Здравейте, скъпи мои хора, аз съм Линда Макдоналд, в момента живея в Остин Тексас, САЩ. В момента съм вдовица с три деца и бях заседнала във финансова ситуация през април 2018 г. и имах нужда да рефинансирам и да платя сметките си. Опитах да търся заеми от различни заемни фирми, както частни, така и корпоративни, но никога с успех, а повечето банки отказаха кредита ми, не попълвайте плячката на онези хулигани там, които ги наричат ​​заемодател на пари, всички са измама, всичко, което искат, е вашето пари и вие добре не чувате отново от тях, те ми го направиха два пъти, преди да се срещна с господин Дейвид Уилсън, най-интересната част от него е, че заемът ми беше прехвърлен в рамките на 74 часа, така че ще ви посъветвам да се свържете с господин Дейвид, ако интересувате се от получаване на заем и сте сигурни, че можете да му го върнете навреме, можете да се свържете с него по имейл ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Без кредитна проверка, няма консигнатор със само 2% лихва и по-добри планове за погасяване и график, ако трябва да се свържете с която и да е фирма във връзка с осигуряване на заем без обезпечение, тогава се свържете с господин Дейвид Уилсън днес за вашия заем

Те предлагат всички видове категории заем, които те

Краткосрочен заем (5_10 години)

Дългосрочен заем (20_40)

Заем за медиен срок (10_20)

Те предлагат заем като

Заем за жилище ............., Бизнес заем ........ Дългов заем .......

Студентски заем .........., Заем за стартиране на бизнес

Бизнес заем ......., фирмен заем .............. и т.н.

Имейл .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

Когато става въпрос за финансова криза и заем, тогава финансовият заем на Дейвид Уилсън е мястото, което трябва да отидете, моля, кажете му, че г-жа Линда Макдоналд ви насочва Успех ................... ....

12. 6
    hopu | нерегистриран
    0
    -3

ПРОЧЕТЕТЕ МОЕТО ИЗПИТВАНЕ

Здравейте всички, аз използвам този носител, за да ви запозная с частна заемна компания, която прави огромна разлика. Предложиха ми заем и аз говоря от опит. Услугите им са супер и предлагат 2% заем. Един ден, докато сърфирах в интернет, изглеждаше разочароващо, когато попаднах на свидетелство на човек, който също беше измамник, и се озовах в законна компания за заем, наречена Хосе Луис заемна компания (joseluisloans@gmail.com) или (joseluislosns @ aol.com)

където най-накрая получи заема си. , затова реших да се свържа със същата компания за заем и след това им разказах моята история за това, как бях измамен от 4 различни кредитори, които не направиха нищо, освен да ми причинят повече болка. Обясних на компанията по пощата и всичко, което ми казаха да правя, вече не плаче, защото ще получа заем от тяхната компания и също избрах правилния контакт с тях. Попълних формуляр за заявление за заем и изпълних всичко, за което поисках, и ми дадоха заем от 34 000 евро за тази страхотна компания, управлявана от г-н Хосе Луис. Днес съм щастлив за семейството си, защото тази компания ми даде заем, така че дадох обет постоянно да ставам свидетел онлайн как съм получил заема. Имате ли нужда спешно заем? любезно и бързо се свържете с заем на Джосе Луис по имейл на имейл: (joseluisloans@gmail.com) или

(joseluislosns@aol.com)}. Мисля, че и други хора свидетелстват за същия честен кредитор

13. 5
    marei | нерегистриран
    0
    -3

Здравейте, това е да информирам широката общественост, че Жозе Луис, заемодател на частен заем, отвори финансова възможност за всеки, който се нуждае от финансова помощ. 5000 евро до 100,00 евро Ние предоставяме заеми под 2% лихва за физически лица, фирми и компании по ясен и разбираем начин и условие. свържете се с нас днес по имейл на (joseluisloans@aol.com) или (joseluisloans@gmail.com)

14. 4
    Неизправен свят | нерегистриран
    2
    0

Волтер разправяше, че личното мнение е причинило повече беди на тази малка земя от чумата и земетресенията. В случая - и излишни нотариални такси.

Явно трябват опреснителни курсове върху чл. 175 ЗЗД и чл. 19 ПВп.

15. 3
    Адвокат | нерегистриран
    7
    0

Поискайте от съдебния изпълнител да Ви издаде Удостоверение по чл. 19 от Правилника по вписванията и сам си заличете ипотеките.

16. 2
    Да, бе! | нерегистриран
    0
    0

Честно казано, не мога да разбера. Банката, в чиято полза са учредени ипотеките, придобива имота на публична продан и Ви продава имота и иска от Вас заличаване на ипотеките, така ли? Ако е вярно, е страшна глупост. При всички положения, тежести няма.

17. 1
    Кака Сийка Баничката | нерегистриран
    2
    0

Може да съдиш, който си поискаш, ама ще загубиш делото.

18. 0
    Чичо Емо Баничката | нерегистриран
    4
    0

Юрист на банка, която има стари ипотеки, ме праща при любим нотариус, за да заличим ипотеките.

И то след публична продан, на която банката е станала собственик и впоследствие ми продава този имот. Уж чист от тежести...

Мога ли да съдя банката?

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.