933 Коментара

1. 34
    СЪЩЕСТВЕНО до ПЕНЧО | нерегистриран
    1
    -28

До коментар [#33 #undefined] от "Пенчо":Ами да си ходи ШЕФА, барабар с кохортата ПЕНСИОНЕРИ! Добре звучи,а?

2. 33
    Пенчо | нерегистриран
    3
    0

Добри са униформите.Ако някой има да пише нещо съществено. Стига сте драснали глупости

3. 32
    123 | нерегистриран
    0
    -1

Какви са тия униформи на раета или е лъжа!? Кога ще ги раздават?

4. 31
    Питане | нерегистриран
    7
    -36

Редно ли е един местен началник да се държи като дебил с подчинените си и дали не е по редно да му се предизвика проверка от инспектората за тормоз над подчинен

5. 30
    ДО ШЕФА ни! | нерегистриран
    7
    -31

Шефе, що за дебил стана и ти. Уж беше нормален човек, а като се уяде и пусна гуша като на пеликан - стана неузнаваем. Власт, власт, власт! Забрави, че катафалката ремарке няма.Направи Поне една крачка без гърчове.

6. 29
    къв синдикат | нерегистриран
    9
    0

До коментар [#26 #undefined] от "Велик":Това е едно семейно ООД - жената в управителния съвет, мъжът говорител и в ръководството на софийската секция; мъжът заместник председател, съпругата - касиер.

7. 28
    1111 | нерегистриран
    7
    -2

До коментар [#27 #undefined] от "ами сега?":Има и една друга поговорка - Голям залък лапни, голяма дума не казвай. Каквото и да реши КС, то има действие само след решението. Иначе си вижте правилата, дето ги пробутвате на Цецка да ги одобрява, колко отговарят на ЗМВР и наредбите към него. Както е тръгнало май отново сметките на Дамян Иванов могат да излязат без кръчмаря!

8. 27
    ами сега? | нерегистриран
    6
    0

https://www.blitz.bg/ikonomika/manolova-dava-na-ks-zabranata-pensioneri-da-rabotyat-na-drzhavna-sluzhba_news650314.html Казахме ви на не ритате срещу ръжена. Ние сме на всеки км.

9. 26
    Велик | нерегистриран
    12
    0

До коментар [#25 #undefined] от "Палочовци":

Що ревете, бе! Нали искахте синдиката да се намеси в комисията за обществена поръчка за дрехите и сега това е резултата... Що ревете срещу директора, като Вашия синдикат определи тези дрехи? На който не му харесва - заявлението и на където му е хубаво! Никой не е държан насила или против волята му!

Хайде успешна година и повечко позитивизъм!

10. 25
    Палочовци | нерегистриран
    12
    -8

Кой ненормалник е дал разрешение да се шият такива униформи на раета?В цял свят вече съм напълно сигурен че по-големи палячовци от нас няма!Срам ме е като се гледам в огледалото а само като си представя как ще ме гледат хората направо ми се повръща!Срам Срам Срам!Закривайте ни защо ни карате да се излагаме пред цяла България!Мислех че няма как да става по-зле с униформите но уви отново ме изненадахте!Срам Срам Срам

11. 24
    АЛО, АЛО! | нерегистриран
    18
    -9

Само за пенсионери консуматори - до петък се приемат молби сами да си тръгнете. От понеделник, терена ще е чист - ЗОРЛЕМ!

12. 23
    Цв.Ч | нерегистриран
    18
    -10

Съжалявам, колеги, всички сте много мили, но обичам само себе си. 20% са си 20%. Започвам с прощаването! Можехте да ми го спестите.

13. 22
    20% | нерегистриран
    39
    -24

Всички пенсионери - ВЪН!Шефе, събери си вересиите и у дома! Стига дебилие!

14. 21
    Drug | нерегистриран
    36
    -26

До коментар [#18 #undefined] от "НА ДАМОКЛИЙ ЖЕНА МУ":И ще започне първо от дирекцията. Там е пълно с такива дето няма да минат полографа....

15. 20
    Drug | нерегистриран
    30
    -25

До коментар [#18 #undefined] от "НА ДАМОКЛИЙ ЖЕНА МУ":И ще започне първо от дирекцията. Там е пълно с такива дето няма да минат полографа....

16. 19
    дрън, деън, ярина | нерегистриран
    25
    -26

До коментар [#18 #undefined] от "НА ДАМОКЛИЙ ЖЕНА МУ":и тоя се изходи на метеното. 20% каза ББ и точка. шефе, не се уфляквай, а води четата.

17. 18
    НА ДАМОКЛИЙ ЖЕНА МУ | нерегистриран
    27
    -24

МИНИСТЪРКАТА Е ВЗЕЛА ВАЖНО РЕШЕНИЕ. ВСИЧКИ ЩЕ МИНЕМ ПРЕЗ ДЕТЕКТОРА НА ЛЪЖАТА ЗА ЛОЯЛНОСТ КЪМ СЛУЖБАТА, И НА БАЗА РЕЗУЛТАТА НА ВСЕКИ ЕДИН ЩЕ ИМА ДВА ВАРИАНТА - ВУТЕ СЕ СБОГУВА С КОЛЕКТИВА И НАНЕ ОСТАВА ДА СЛУЖИ. МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА Е СПРАВЕДЛИВО. АБЕ МНОГО ПРОДАЖНА МЪРША ИМА СРЕД НАС , ПА И ПОВЕЧЕТО НЕ СА НА ПЕНСИОННА ВЪЗРАСТ. ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ОСТАВАЩИТЕ!

18. 17
    20% | нерегистриран
    29
    -26

До коментар [#16 #undefined] от "Pensii":шефе, не се прави на щраус, а действай - пенсии /с теб начело/+ 20% лапачи = АУТ-сега и веднага!!!!

19. 16
    Pensii | нерегистриран
    62
    -47

Pensii i zaplati ima li?

20. 15
    до шефЪТ ни? | нерегистриран
    71
    -55

До коментар [#14 #undefined] от "??":шефче, не се скатавай, а кажи кой издуха супата. знаем, че си начело, ама да списъка за проверка.

Твоят коментар

Сайтът е защитен с reCaptcha. Политика за лични данни.