Правен свят - Коментар http://www.legalworld.bg/rss/?rubrid=14&title=%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80 bg CRSS generator Ревът за Иванчева и провалът на криптосоциалистите* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70790 Mon, 23 Apr 2018 10:46:00 +0300 13 извода от ареста на Десислава Иванчева http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70667 Thu, 19 Apr 2018 10:11:00 +0300 Шефът на Зелените направил фонд, в който пенсионни фондове, близки до кръга "Капитал", изливат огромен ресурс* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70680 Thu, 19 Apr 2018 14:14:00 +0300 Правосъдието у нас се препятства от Брюксел* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70607 Tue, 17 Apr 2018 11:22:00 +0300 Когато си номинирал убиец за Човек на годината, рецидивистите бягат от затвора http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70462 Thu, 12 Apr 2018 08:42:00 +0300 Закон за насърчаване на детската престъпност* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70432 Wed, 11 Apr 2018 11:53:00 +0300 Българският модел - прозрачност на правосъдието http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70387 Mon, 09 Apr 2018 13:00:00 +0300 Как Западът сам погази ценностите си* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70368 Fri, 06 Apr 2018 17:38:00 +0300 Нечестност и псевдопопулизъм в развитието на академичния състав http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70202 Tue, 03 Apr 2018 04:46:00 +0300 Какво се крие зад преюдициалното запитване на СГС* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70232 Tue, 03 Apr 2018 05:05:00 +0300 Борбата с корупцията, боядисана в зелено* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70198 Mon, 02 Apr 2018 10:06:00 +0300 Създава ли подробният устройствен план по чл. 16, ал. 1 от ЗУТ принудителна съсобственост http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70121 Thu, 29 Mar 2018 07:00:00 +0300 Лихварите са новата имотна мафия* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=70051 Tue, 27 Mar 2018 07:48:00 +0300 Долу ръцете от прокурор Недялка Попова! http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69999 Sun, 25 Mar 2018 16:11:00 +0300 Документът за регистрацията за хулиганство на жената на председателя на ВКС* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69888 Thu, 22 Mar 2018 08:22:00 +0200 Давността в административнонаказателното производство http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69894 Thu, 22 Mar 2018 10:34:00 +0200 Излишните страхове от промените в Наказателния кодекс http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69765 Mon, 19 Mar 2018 05:24:00 +0200 С частната охрана всеки кмет ще има армия* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69643 Wed, 14 Mar 2018 13:33:00 +0200 Корпоративният натиск срещу Антикорупционната комисия http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69553 Mon, 12 Mar 2018 06:14:00 +0200 Длъжностно лице по защита на данните - една от професиите на бъдещето http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69573 Mon, 12 Mar 2018 15:25:00 +0200 Защо Турция задържа тези гърци?* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69536 Sun, 11 Mar 2018 08:12:00 +0200 Чужди мафиотски кланове насред Германия* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69488 Fri, 09 Mar 2018 07:08:00 +0200 Защо народът видя себе си в Лекаря отмъстител и как гузно мълчим за уличния натиск върху правосъдието* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69493 Fri, 09 Mar 2018 07:49:00 +0200 Най-малко смисъл има да се настъпва втори път вече настъпена мотика* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69457 Wed, 07 Mar 2018 21:36:00 +0200 Доказателствена сила на констативния нотариален акт, оспорване и конкуренция между два акта http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69375 Tue, 06 Mar 2018 05:26:00 +0200 Председателят на ВКС иска Съдийската колегия на ВСС да излезе със становище срещу публикация, съдържаща неудобни за Лозан Панов факти http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69187 Sun, 25 Feb 2018 19:12:00 +0200 Пандалийкс, тъмната страна на WWF* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69144 Fri, 23 Feb 2018 11:50:00 +0200 Лозан Панов ли е новата Владимира Янева - тя беше опетнена, а той е "безгрешен" http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69095 Thu, 22 Feb 2018 10:09:00 +0200 Как съдийка, командирована от Лозан Панов от Пещера в София, реши дело в негова полза http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=68995 Mon, 19 Feb 2018 17:00:00 +0200 Половин милион лева за две адвокатки, осигурен със съдействието на съдия* http://www.legalworld.bg/show.php?storyid=69002 Mon, 19 Feb 2018 10:10:00 +0200